Gothic Role Play

Gra PBF na podstawie Gothica

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-12 22:16:58

Leivan
Ekipa Gothic Role Play
Dołączył: 2016-12-20
Liczba postów: 99
Nazwa Postaci: Brak Postaci
Gothic?: Tak!
WWW
AndroidSafari 534.30

Jezioro

Opis lokacji: Wokół zbiornika wodnego wzbijają się skaliste zbocza, bardzo trudne do sforsowania. Jedyna droga w stronę wyjścia z przełęczy prowadzi przez drewnią platformę, na której zwykle odbywa się rozładunek. Strażnicy zwykle bacznie obserwują przechowywane tam zapasy i towary.
—————
Postacie fabularne:
- Strażnicy pilnujący platformy
- Reigs (starszy strażnik w ciężkiej zbroi, który ma pieczę nad tym co dzieje się na placu wymian)
—————

Napotykane rośliny:
- Serafis
—————

Brak zwierzyny


Ekipa Gothic Role Play.

Offline

#2 2018-12-30 14:44:54

Fengnir
Gracz
Dołączył: 2018-12-30
Liczba postów: 2
Nazwa Postaci: Fengnir
Gothic?: Tak!
Windows 7Chrome 71.0.3578.98

Odp: Jezioro

*Dla zwykłych mieszkańców Khorinis był to dzień jak dzień, tak samo ponury. Tego jednak dnia życie jednego z przyszłych więźniów Kolonii nabrało nagłego zwrotu akcji.*
*Sędzia rozpoczyna przemowę* - W imieniu jego Wysokości Króla Rhobara drugiego, Pana Varra-
- Dobra dobra, nie chcę mi się czekać, możecie mnie spychać, nie mogę doczekać żeby utopić się w jeziorze.
- Milcz! Jak śmiesz odzywać się tak wobec -
- Wobec skorumpowanego gbura? Sam dobrze wiesz, że to oni zapłacili ci, abym się tutaj znalazł.
- Dość tego ! Spychać go, nie wytrzymam więcej tej jego arogancji wobec organów władzy!
*Podczas próby zepchnięcia Fengnir prawie bierze ze sobą Strażnika, którego w ostatniej chwili uratował jego kolega po fachu.*
+Fengnir spada, coraz bardziej oddalając się od przestraszonej miny sędziego, oraz zdziwionego ale zdenerwowanego Strażnika+
- Blisko było, ale nie odkryli mojego mieszka z paroma wytrychami, którego zdążyłem zabrać, gdy zobaczyłem Strażników przy drzwiach domu. Trzeba jakoś utrzymać poziom, nawet jeśli jest się w takiej a nie innej sytuacji, nieprawdaż?

Offline

#3 2019-01-20 16:08:10

Leivan
Ekipa Gothic Role Play
Dołączył: 2016-12-20
Liczba postów: 99
Nazwa Postaci: Brak Postaci
Gothic?: Tak!
WWW
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Jezioro

Fengnir napisał/a:

*Dla zwykłych mieszkańców Khorinis był to dzień jak dzień, tak samo ponury. Tego jednak dnia życie jednego z przyszłych więźniów Kolonii nabrało nagłego zwrotu akcji.*
*Sędzia rozpoczyna przemowę* - W imieniu jego Wysokości Króla Rhobara drugiego, Pana Varra-
- Dobra dobra, nie chcę mi się czekać, możecie mnie spychać, nie mogę doczekać żeby utopić się w jeziorze.
- Milcz! Jak śmiesz odzywać się tak wobec -
- Wobec skorumpowanego gbura? Sam dobrze wiesz, że to oni zapłacili ci, abym się tutaj znalazł.
- Dość tego ! Spychać go, nie wytrzymam więcej tej jego arogancji wobec organów władzy!
*Podczas próby zepchnięcia Fengnir prawie bierze ze sobą Strażnika, którego w ostatniej chwili uratował jego kolega po fachu.*
+Fengnir spada, coraz bardziej oddalając się od przestraszonej miny sędziego, oraz zdziwionego ale zdenerwowanego Strażnika+
- Blisko było, ale nie odkryli mojego mieszka z paroma wytrychami, którego zdążyłem zabrać, gdy zobaczyłem Strażników przy drzwiach domu. Trzeba jakoś utrzymać poziom, nawet jeśli jest się w takiej a nie innej sytuacji, nieprawdaż?

// Wytrych + 3
// Umiejętność "Złotousty" + 1


Ekipa Gothic Role Play.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot